8.-9. června 2019

Přírodní zahrada s čtyřlístkem

sobota:
od 10 do 18

Dopravní spojení:
autem nebo na kole

parkoviště pro auta
vhodné s dětmi
občerstvení
lokalita:
Liboměřice, Pardubický kraj, Česká republika
typ objektu:
soukromá zahrada
adresa:
Samařov 4
kontaktní osoba:
Veronika Kovářová
e-mail:
oficiální web:

Popis

Zahrada pro nás není zakázkou pro zahradního architekta, ale celoživotním respektujícím dialogem, procesem průběžné změny, prolínání vlastních záměrů a přírodních dějů. Proto nečekejte dokonalou načančanou idylku. Naše zahrada žije tak trochu svým životem a neustále se proměňuje podle našich potřeb, chuti a možností. Hotová a definitivní nebude nikdy, z principu. Sdílíme ji s dětmi, živočichy chovanými i divokými, s rostlinami, které vysazujeme a které se objevují samy od sebe. Najdete u nás spoustu různých ovocných stromů a keřů, trvalkové výsadby i zeleninovou část. Rádi vás uvidíme, přijeďte, máte-li chuť.

Doprovodné akce

Vaše děti se možná budou chtít pobavit na trampolíně, na klouzačce nebo ve vrbovém domečku, ti starší se místo toho můžou pobavit s pantátou o včelách a tvoření zahrad nebo s paní domácí o bylinkách a zpracovávání úrody. K tomu vám nabídneme ovocný koláč a bylinkový čaj, zájemcům ukážeme naše knížky o přírodním zahradničení.

PROSÍM POVŠIMNĚTE SI, ŽE NAŠE ZAHRADA BUDE OTEVŘENA JEN V SOBOTU 8. 6.Víkend otevřených zahrad: www.vikendotevrenychzahrad.cz 2012-17 © Všechna práva vyhrazena.
webdesign by SYNAPSE5.COM