8.-9. června 2019

Holos centrum Opava-Vlaštovičky

pátek:
13-18
sobota:
9-18

Dopravní spojení:
Vlakem do stanice Opava východ... ...poté buď přímo z nádraží autobusy č. 249, 250, 260 na zastávku "Opava-Vlaštovičky-střed", ​ nebo deset minut pěšky na zastávku MHD "Divadlo". Od Divadla autobusem č. 212 na zastávku "Vlaštovičky-Lužní". Ze zastávek

parkoviště pro auta
vhodné s dětmi
WC
občerstvení
lokalita:
Opava-Vlaštovičky, Moravskoslezský kraj, Česká republika
typ objektu:
komunitní zahrada
adresa:
Marie Dolanské 12
kontaktní osoba:
Ing. Jaroslav Kořínek
e-mail:
oficiální web:

Popis

Mezinárodní transpersonální centrum Holos je neziskovou organizací, jejíž posláním je pečovat o duševní zdraví lidí při uplatňování celostního přístupu k životu, vědecky rozvíjet a prosazovat metody transpersonální psychologie a holistické medicíny. Zahrada centra slouží k terapii a relaxaci klientů centra. V zahradě jsou uplatňovány ekologické přístupy při pěstování rostlin a postupném zvelebování objektu.

Doprovodné akce

Těšit se můžete na komentované prohlídky, výtvarné dílny pro děti, prezentaci naší činnosti, společné bubnování, výrobu škvorkovníku, výstavu holotropicart v naší zahradě, výstavu fotografií historie a současnost centra Holos, malovaní v zahradě, vernisáž obrazů výtvarné soutěže pro děti, bosonohou stezku, ochutnávku produktů z naší zahrady a mnoho dalšího.Víkend otevřených zahrad: www.vikendotevrenychzahrad.cz 2012-17 © Všechna práva vyhrazena.
webdesign by SYNAPSE5.COM