8.-9. června 2019

Zahrada prozatím není přihlášena.

Školní zahrada Základní školy Přibyslav

otevřeno po celý rok
sobota:
od 9 do 11 h a odpoledne od 14 do 18 hodin
neděle:
od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin

Dopravní spojení:
vlakem - zastávka na trati Havlíčkův Brod - Žďár nad Sázavou, autem - po silnici od Havlíčkova Brodu, Žďáru nad Sázavou, Jihlavy nebo Ždírce nad Doubravou.

parkoviště pro auta
vhodné pro vozíčkáře
vstup se psem
vhodné s dětmi
WC
občerstvení
lokalita:
Přibyslav, Vysočina kraj, Česká republika
typ objektu:
školní zahrada
adresa:
Přibyslav, ulice Tržiště, vstup průchodem mezi domy s pečovatelskou službou
kontaktní osoba:
Mgr. Marie Zichová, koordinátorka EVVO na ZŠ Přibyslav
e-mail:
oficiální web:

Popis

Certifikovaná přírodní zahrada Základní školy Přibyslav s pěstebními a květinovými záhony, ovocným sadem, ukázkami ekosystémů (louka, jezírko, les), bylinkovou spirálou, hmyzími hotely, výukovými, hracími a odpočinkovými prvky (Člověče, nezlob se!, ohniště, vrbová chýše, hmatová stezka, xylofon, sluneční hodiny), altánem a arboretem stromů a keřů využívaná při výuce různých předmětů (přírodopis, matematika, prvouka, pracovní činnosti,...), jako místo konání školních akcí i akcí pro veřejnost, místo pro relaxaci a odpočinek.

Doprovodné akce

sobota 9. 6. 2018 – zahrada bude otevřená pro veřejnost v době od 9 do 11 h a odpoledne od 14 do 18 hodin (bez průvodců) *** neděle 10. 6. 2018 – zahrada otevřená od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin (návštěvníky provedou na požádání děti z kroužku Otakárek). ve 14 hodin začíná 12. ročník soutěže O nejkrásnějšího domácího mazlíčka – vítězové budou vyhlášení v 15 hodin (děti ze ZŠ Přibyslav vám představí své domácí mazlíčky), v průběhu odpoledne si návštěvníci mohou zakoupit drobné občerstvení k opékání na ohni, děti z kroužku Otakárek budou prodávat vypěstované pokojové rostliny a nasušené bylinkyVíkend otevřených zahrad: www.vikendotevrenychzahrad.cz 2012-17 © Všechna práva vyhrazena.
webdesign by SYNAPSE5.COM