8.-9. června 2019

Zahrada prozatím není přihlášena.

Zahradnictví Rozmarínek Petráveč

otevřeno pouze v sezóně
sobota:
9,00 - 17,00
neděle:
13,00 - 18,00

Dopravní spojení:
Ve všední dny autobusem z Velkého Meziříčí v 9:35, 11:45, 14:10. O víkendu doprava nejezdí. Vlakové spojení do Petrávče není.

parkoviště pro auta
vhodné pro vozíčkáře
vstup se psem
vhodné s dětmi
WC
občerstvení
obchod
lokalita:
Velké Meziříčí, Vysočina kraj, Česká republika
typ objektu:
přírodní zahrada
adresa:
Velké Meziříčí 594 01, Petráveč, areál pod novou zástavbou
kontaktní osoba:
Ing. Václava Rozmarínová
e-mail:
oficiální web:

Popis

Najdete u nás zahradnictví s ukázkovými zahradami s výhledem do malebné přírody Vysočiny. Vybudovali jsme přírodní zahradu s jílovým jezírkem, stepní zahradu, lesní zahradu, venkovskou zahradu s kytičkami našich babiček. Bílá zahrada Vás uklidní, bylinková zahrada povzbudí, motýlí zahrada rozptýlí a levandulové políčko provoní vaše smysly. Těšit se můžete na pěkný sortiment kvetoucích kytiček, komentované prohlídky zahrad, prodej okrasných keřů, trvalek a dalších mrazuvzdorných rostlin. Udělejte si výlet do našich ukázkových zahrad, ze kterých si kromě inspirace nebo nějaké rostliny na zahrádku odnesete i čistou mysl a úsměv na tváři. Těšíme se na vás. Všichni jsou vítáni.

Doprovodné akce

Komentované prohlídky v 11, 14, 16 hodin. Prodej trvalek a okrasných dřevin. Tvořivé dílny pro děti. Občerstvení zajištěno. V neděli zajištěna živá hudba. O víkendu otev. zahrad budeme mít otevřeno so 9.6. 9-17, Ne 10.6. 13-18. Přes rok otevřeno od dubna do listopadu, dle atuálního počasí.Víkend otevřených zahrad: www.vikendotevrenychzahrad.cz 2012-17 © Všechna práva vyhrazena.
webdesign by SYNAPSE5.COM