12.-13. června 2021

Zahradnictví Rozmarínek Petráveč

otevřeno pouze v sezóně

Otevřeno během víkendu otevřených zahrad:
pátek:
9:00 - 17:00
sobota:
9:00 - 17:00
vstupné:
Dospělí 40 Kč, senioři 30 Kč, děti do 12 let vstup zdarma Kč

Dopravní spojení:
vlakem/autobusem do Velkého Meziříčí a pak turistickou trasou kolem řeky Oslavy, v pracovní dny jezdí autobus z Velkého Meziříčí, autem, na kole, motorce či koloběžce po vlastí ose


Další informace:
parkoviště pro auta
vhodné pro vozíčkáře
vhodné s dětmi
WC
občerstvení
obchod
lokalita:
Velké Meziříčí, Vysočina kraj, Česká republika
typ objektu:
přírodní zahrada
adresa:
Velké Meziříčí 594 01, Petráveč, areál pod novou zástavbou
kontaktní osoba:
Ing. Václava Rozmarínová
e-mail:
oficiální web:

Popis

Zahradnictví Rozmarínek v Petrávči je malé rodinné okrasné a ovocné zahradnictví. Na prodejnu s rostlinným materiálem navazuje téměř 0,5 ha ukázkových zahrad. V nich se návštěvníci mohou inspirovat k tvorbě vlastní zahrady, podívat se, jak bude která rostlina velká, mohou zde relaxovat, trávit čas s rodinou a čerpat sílu z přírodního prostředí. (Areál je v blízkosti Nesměřského údolí). Součástí areálu je i dětský koutek s pískovištěm, proutěným domečkem a posezením pro maminky, ohrádka se zvířátky (celosezónně se zde pase oslice Ema), či přírodní jezírko nejen s rybami. Občerstvit se návštěvníci mohou u "hobitího domečku", kde budou v průběhu akce k dispozici bylinné a ovocné nápoje a něco drobného s snědku. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Doprovodné akce

program bude doplněn dle aktuálních opatřeníVíkend otevřených zahrad: www.vikendotevrenychzahrad.cz 2012-17 © Všechna práva vyhrazena.
webdesign by SYNAPSE5.COM