Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

12.-13. června 2021

Zaujala Vás myšlenka otevřených zahrad natolik, že byste se chtěli stát jejich součástí?   Chcete pomoci s organizací víkendu otevřených zahrad?  Chcete víkend otevřených zahrad podpořit finančně?   Chcete nahlédnout do zákulisí příprav této mezinárodní události?
Nabízíme Vám více možností jak se k nám připojit.   Dostanete tak možnost získat nevšední zážitky a nové informace.


PRO DOBROVOLNÍKY

• Organizátor víkendu otevřených zahrad - víte o zajímavé zahradě či parku, která ještě není zapojená do víkendu otevřených zahrad? Jste správcem nebo byste jí chtěli jen zviditelnit? Staňte se organizátorem a připravte doprovodný program pro svůj objekt. Kromě toho získáte mnoho dalších výhod a kontaktů. Staňte se jedním z nás.

• Programový asistent víkendu otevřených zahrad - máte zajímavý nápad jak obohatit program Vaší oblíbené zahrady či parku, která už je přihlášená do víkendu otevřených zahrad? Kontaktujete nás a my Vám umožníme svoje nápady realizovat. Mimo to získáte mnoho výhod a stanete se jedním z nás.

• Průvodce víkendu otevřených zahrad - rádi byste provázeli v některém ze zapojených objektů nebo v tom ve Vašem bydlišti? Umožníme Vám to. Zabezpečíme Vám konzultaci, díky které získáte mnoho znalostí a vědomostí, které budete moci prezentovat dále. Kromě toho získáte mnoho výhod průvodce víkendu otevřených zahrad a stanete se jedním z nás.

• Dobrovolník víkendu otevřených zahrad - rádi byste se zapojili do organizace víkendu otevřených zahrad jako dobrovolník. Neváhejte nás kontaktovat. I Vaše pomoc dokáže zvýšit úroveň víkendu otevřených zahrad. Mimo jiné získáte mnoho dalších výhod. Staňte se jedním z nás.

Kde v roce 2020 hledají dobrovolníka? 

Zámek Stekník

Zahrada Kavárny ve vile, Havlíčkův Brod

Botanická zahrada a Rozárium Výstaviště Flora Olomouc, a. s.

Zahrada v říši divů a Muzeum u Divnej Emmy

Experimentální zahrada pod Blaníkem

Panorama Golf Resort Kácov

PRO SPONZORY

Organizaci víkendu otevřených zahrad zabezpečuje mnoho dobrovolníků i přes to si vyžaduje nemalé finanční zabezpečení. Rádi byste se zapojili finančně? I logo Vaší firmy může být na seznamu podporovatelů víkendu otevřených zahrad. Získáte k tomu mnoho dalších výhod a stanete se součástí mezinárodní osvěty objektů zahradní a krajinářské architektury.

 

Kontaktujete nás na vikendotevrenychzahrad@gmail.com nebo na tel. čísle: +420 604 834 527 

Víkend otevřených zahrad
www.vikendotevrenychzahrad.cz 2012-17 © Všechna práva vyhrazena.
Víkend otevřených zahrad najdete také na FACEBOOKU
webdesign by SYNAPSE5.COM